Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 26.6.2019
Nepřítomné třídy012345678910
1.ASKSKSKSK
2.ASKSKSKSK
3.AEXEXEXEXEXEXEXEXEXEXEX
4.AEXEXEXEXEXEXEXEXEXEXEX
5.ASKSKSKSK
6.ASKSKSKSK
7.ASKSKSKSK
8.AMMMMMMMMMMM
1.CSKSKSKSK
2.CSKSKSKSK
3.CSKSKSKSK
4.CMMMMMMMMMMM
Nepřítomní učitelé012345678910
Benetková Renata(DoPř)-....-
Brodská Petra(EX)-......-------
Dřevínková Dana(EX)--......-..----
Hlavačková Lenka(DoPř)..-....
Jedličková Václava(DoPř)----
Liprtová Monika(EX)-............----
Sládek Tomáš(SK)--....
Sojková Iva(NV)-....-..------
Solař Martin(DoPř)----
Suttrová Irena(DoPř)....-..
Šidláková Tereza(EX)-..--....-..---
Urbánek Roman(DoPř)..--..
Vítková Ivana(DoPř)--..-
Místnosti mimo provoz012345678910
D1RRRRRRRRRRR
D2RRRRRRRRRRR
EleRRRRRRRRRRR
KRRRRRRRRRRR
Změny v rozvrzích učitelů:
Komínek Martin5. hododpadáFYZ6.A (FYZ1)zrušeno
6. hododpadáFYZ6.A (FYZ2)zrušeno
Benetková Renata1.-4. hod Dozor přímá ped. činnost
Císařová Jana1. hododpadáANJ4.C (ANJ2)zrušeno
2. hododpadáANJ1.C (ANJ2)zrušeno
3. hododpadáANJ8.A (ANJ1)zrušeno
4. hododpadáKANJ8.A (KANJ)+zrušeno
5. hododpadáKANJ8.A (KANJ)+zrušeno
6. hododpadáČJS8.A (ČJS1)zrušeno
7. hododpadáČJS8.A (ČJS2)zrušeno
Čížková Michala1. hododpadáBIO3.Azrušeno
3. hododpadáBIO6.A (BIO1)zrušeno
4. hododpadáBIO6.A (BIO2)zrušeno
El-Dunia Zita2. hododpadáČJS3.Azrušeno
3. hododpadáLTV7.Azrušeno
5. hododpadáČJS5.Azrušeno
Fričová Lidmila3. hododpadáZSV3.Azrušeno
4. hododpadáLTV3.Czrušeno
6. hododpadáZSV1.Czrušeno
8. hododpadáZSV2.Czrušeno
Hlavačka Josef1. hododpadáTV1.A (TVh)zrušeno
2. hododpadáTV1.A (TVh)zrušeno
3. hododpadáTV5.A (TVd)zrušeno
4. hododpadáTV5.A (TVd)zrušeno
5. hododpadáTV3.C (TVd)zrušeno
6. hododpadáTV3.C (TVd)zrušeno
Hlavačková Lenka5. hododpadáMAT2.Czrušeno
1.-4. hod Dozor přímá ped. činnost
Hošková Petra2. hododpadáFRJ2.C (FRJ)zrušeno
3. hododpadáFRJ4.C (FRJ)zrušeno
4. hododpadáFRJ4.A (FRJ)zrušeno
Jedličková Václava5. hododpadáČJS1.Azrušeno
8. hododpadáHV5.A (HV)zrušeno
9. hododpadáHV5.A (HV)zrušeno
1.-4. hod Dozor přímá ped. činnost
Kadeřábková Marie5. hododpadáDĚJ4.Azrušeno
6. hododpadáDĚJ3.Azrušeno
Kazdová Daniela2. hododpadáNEJ2.C (NEJ)zrušeno
3. hododpadáČJS2.Azrušeno
5. hododpadáNEJ1.C (NEJ1)zrušeno
Komínková Zuzana1. hododpadáMAT4.Azrušeno
2. hododpadáMAT6.Azrušeno
4. hododpadáFYZ2.Czrušeno
Kučera Martin2. hododpadáMAT5.Azrušeno
4. hododpadáMAT1.Azrušeno
7. hododpadáINF3.A (INF2)zrušeno
Samec Zdeněk1. hododpadáLTV2.Czrušeno
2. hododpadáNEJ3.C (NEJ)zrušeno
3. hododpadáNEJ4.C (NEJ)zrušeno
6. hododpadáČJS4.C (ČJS2)zrušeno
7. hododpadáČJS4.C (ČJS1)zrušeno
Sládek Tomáš5. hododpadáTV7.A (TVh)+zrušeno
6. hododpadáTV7.A (TVh)+zrušeno
Solař Martin5. hododpadáCHE6.A (CHE1)zrušeno
6. hododpadáCHE6.A (CHE2)zrušeno
1.-4. hod Dozor přímá ped. činnost
Suttrová Irena5. hododpadáDEG8.A (DEG)+zrušeno
1.-4. hod Dozor přímá ped. činnost
Šebestová Marie1. hododpadáRUJ8.A (RUJ)zrušeno
2. hododpadáRUJ3.C (RUJ)zrušeno
4. hododpadáNEJ4.A (NEJ)zrušeno
5. hododpadáNEJ1.C (NEJ2)zrušeno
Švábenický Jan1. hododpadáMAT1.Czrušeno
2. hododpadáMAT4.Czrušeno
3. hododpadáINF6.A (INF1)zrušeno
4. hododpadáINF6.A (INF2)zrušeno
5. hododpadáINF3.A (INF1)zrušeno
Traburová Barbora1. hododpadáANJ4.C (ANJ1)zrušeno
2. hododpadáANJ7.A (ANJ2)zrušeno
3. hododpadáANJ1.A (ANJ2)zrušeno
Urbánek Roman8. hododpadáZEM3.Czrušeno
9. hododpadáDĚJ3.Czrušeno
1.-4. hod Dozor přímá ped. činnost
Vítková Ivana5. hododpadáZEM2.Azrušeno
6. hododpadáZEM5.Azrušeno
1.-4. hod Dozor přímá ped. činnost
Zedník Josef4. hododpadáSEST8.A (EST)+zrušeno
5. hododpadáSEST8.A (EST)+zrušeno
8. hododpadáVV5.A (VV)+zrušeno
9. hododpadáVV5.A (VV)+zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodTVTVhodpadá(HČ)
1. hodTVTVdodpadá(LI)
2. hodTVTVhodpadá(HČ)
2. hodTVTVdodpadá(LI)
3. hodANJANJ1odpadá(DŘ)
3. hodANJANJ2odpadá(TR)
4. hodMATodpadá(KU)
5. hodČJSodpadá(JČ)
1.-4. hod Sportovní kurs
2.A1. hodMATodpadá(HL)
2. hodDĚJodpadá(BE)
3. hodČJSodpadá(KZ)
4. hodANJANJ1odpadá(DŘ)
4. hodANJANJ2odpadá(SJ)
5. hodZEModpadá(VÍ)
6. hodCHEodpadá(DŘ)
1.-4. hod Sportovní kurs
3.A1. hodBIOodpadá(ČK)
2. hodČJSodpadá(DU)
3. hodZSVodpadá(FR)
4. hodMATodpadá(HL)
5. hodINFINF1odpadá(ŠV)
6. hodDĚJodpadá(KA)
7. hodINFINF2odpadá(KU)
0.-10. hod Exkurze
4.A1. hodMATodpadá(KM)
2. hodCHEodpadá(DŘ)
3. hodFYZodpadá(HL)
4. hodNEJNEJodpadá(ŠE)
4. hodFRJFRJodpadá(HO)
5. hodDĚJodpadá(KA)
0.-10. hod Exkurze
5.A1. hodBIOodpadá(ŠI)
2. hodMATodpadá(KU)
3. hodTVTVdodpadá(HČ)
3. hodTVTVhodpadá(SL)
4. hodTVTVdodpadá(HČ)
4. hodTVTVhodpadá(SL)
5. hodČJSodpadá(DU)
6. hodZEModpadá(VÍ)
8. hodHVHVodpadá(JČ)
8. hodVVVVodpadá(ZE)
9. hodHVHVodpadá(JČ)
9. hodVVVVodpadá(ZE)
1.-4. hod Sportovní kurs
6.A1. hodDĚJodpadá(UB)
2. hodMATodpadá(KM)
3. hodBIOBIO1odpadá(ČK)
3. hodINFINF1odpadá(ŠV)
4. hodBIOBIO2odpadá(ČK)
4. hodINFINF2odpadá(ŠV)
5. hodFYZFYZ1odpadá(KO)
5. hodCHECHE1odpadá(SO)
6. hodFYZFYZ2odpadá(KO)
6. hodCHECHE2odpadá(SO)
1.-4. hod Sportovní kurs
7.A1. hodMATodpadá(SU)
2. hodANJANJ2odpadá(TR)
2. hodANJANJ1odpadá(SJ)
3. hodLTVodpadá(DU)
4. hodDĚJodpadá(UB)
5. hodTVTVhodpadá(SL)
5. hodTVTVdodpadá(LI)
6. hodTVTVhodpadá(SL)
6. hodTVTVdodpadá(LI)
1.-4. hod Sportovní kurs
8.A1. hodRUJRUJodpadá(ŠE)
2. hodMATodpadá(SU)
3. hodANJANJ1odpadá(CÍ)
3. hodANJANJ2odpadá(BR)
4. hodSESTESTodpadá(ZE)
4. hodLPBLPBodpadá(ŠI)
4. hodKANJKANJodpadá(CÍ)
4. hodDEGDEGodpadá(SU)
5. hodSESTESTodpadá(ZE)
5. hodLPBLPBodpadá(ŠI)
5. hodKANJKANJodpadá(CÍ)
5. hodDEGDEGodpadá(SU)
6. hodČJSČJS1odpadá(CÍ)
7. hodČJSČJS2odpadá(CÍ)
0.-10. hod Maturita
1.C1. hodMATodpadá(ŠV)
2. hodANJANJ1odpadá(BR)
2. hodANJANJ2odpadá(CÍ)
3. hodTVTVdodpadá(LI)
3. hodTVTVhodpadá(SL)
4. hodTVTVdodpadá(LI)
4. hodTVTVhodpadá(SL)
5. hodNEJNEJ1odpadá(KZ)
5. hodNEJNEJ2odpadá(ŠE)
6. hodZSVodpadá(FR)
8. hodVVVVodpadá(ZE)
9. hodVVVVodpadá(ZE)
1.-4. hod Sportovní kurs
2.C1. hodLTVodpadá(SA)
2. hodNEJNEJodpadá(KZ)
2. hodFRJFRJodpadá(HO)
3. hodDĚJodpadá(BE)
4. hodFYZodpadá(KM)
5. hodMATodpadá(HL)
7. hodBIOodpadá(ŠI)
8. hodZSVodpadá(FR)
1.-4. hod Sportovní kurs
3.C1. hodANJANJ1odpadá(SJ)
1. hodANJANJ2odpadá(BR)
2. hodNEJNEJodpadá(SA)
2. hodRUJRUJodpadá(ŠE)
3. hodMATodpadá(VÍ)
4. hodLTVodpadá(FR)
5. hodTVTVhodpadá(SL)
5. hodTVTVdodpadá(HČ)
6. hodTVTVhodpadá(SL)
6. hodTVTVdodpadá(HČ)
8. hodZEModpadá(UB)
9. hodDĚJodpadá(UB)
1.-4. hod Sportovní kurs
4.C1. hodANJANJ1odpadá(TR)
1. hodANJANJ2odpadá(CÍ)
2. hodMATodpadá(ŠV)
3. hodNEJNEJodpadá(SA)
3. hodFRJFRJodpadá(HO)
4. hodSESTESTodpadá(ZE)
4. hodLPBLPBodpadá(ŠI)
4. hodKANJKANJodpadá(CÍ)
4. hodDEGDEGodpadá(SU)
5. hodSESTESTodpadá(ZE)
5. hodLPBLPBodpadá(ŠI)
5. hodKANJKANJodpadá(CÍ)
5. hodDEGDEGodpadá(SU)
6. hodČJSČJS2odpadá(SA)
7. hodČJSČJS1odpadá(SA)
0.-10. hod Maturita
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-4.hod - Sládek Tomáš
2.A, 1.-4.hod - Solař Martin
3.A, 0.-10.hod - Liprtová Monika
4.A, 0.-10.hod - Šidláková Tereza
5.A, 1.-4.hod - Jedličková Václava
6.A, 1.-4.hod - Urbánek Roman
7.A, 1.-4.hod - Suttrová Irena
1.C, 1.-4.hod - Benetková Renata
2.C, 1.-4.hod - Hlavačková Lenka
3.C, 1.-4.hod - Vítková Ivana