SRPG

Sdružení rodičů a příznivců Gymnázia v Hořovicích je nezávislým a dobrovolným spolkem, který sdružuje rodiče a zákonné zástupce studentů navštěvujících Gymnázium v Hořovicích a další osoby s vazbou na školu.

Z každoročně vybíraných členských příspěvků spolek přispívá na odměny pro ostudenty, cestovné na soutěže, zlepšování školního prostředí, nákup hygienických potřeb,...

Více informací o činnosti můžete najít v dokumentech SRPG.

Jakékoli dotazy či připomínky můžete směřovat na předsedkyni paní Renatu Rankinovou - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

V roce 2018 pokračovalo SRPG ve své tradiční podpoře gymnázia.

Příjmy

Zdrojem financí byly opět hlavně členské příspěvky – celkem 85 500 Kč. Velký podíl tentokrát plynul i z účelových sponzorských příspěvků na modernizaci posilovny – celkem 58 500 Kč + přímý nákup posilovací lavice. Na modernizaci posilovny přispěli: město Hořovice, TPL Czech s. r. o., Nemocnice Hořovice, Buzuluk a. s., MC – Bauchemie, Macechy a jejich přátelé, Odbory KOVO Buzuluk, Fyziovital s. r. o.

Realizované akce

Maturitní ples

Maturitní ples pořádalo SRPG pouze pro jednu třídu – 8.A. Sdružení sloužilo tradičně jako administrativní opora plesu a jako obsluha tomboly.

SRPG pořádá ve spolupráci s Divadlem Příbram pro studenty nižšího gymnázia divadelní zájezdy.
SRPG hradí dopravu na představení a studenti platí 50 Kč za jedno představení.
 
V školním roce 2018/19 je program Klubu mladého diváka následující:
Další informace u Mgr. Brodské či Mgr. Císařové
 

Momentálně SRPG připravuje sérii představení v Divadle Antonína Dvořáka Příbram pro studenty nižšího gymnázia. Dle počtu zájemců sdružení přispěje na dopravu či vstupné.

Vedení Sdružení Rodičů a Příznivců Gymnázia děkuje všem členům za příspěvek, který poskytli v uplynulém školním roce. Vybrané prostředky byly použity na zlepšení prostředí školy, na dopravu žáků na krajské a okresní soutěže, na vybavení a odměny pro mimoškolní akce,... 

Členské příspěvky pro nový školní rok budou ve stejné výši jako loni - 300 Kč. U sourozenců stačí jedna platba. Vybrané prostředky budou použity v duchu předchozích let. Vedení SRPG přivítá další nápady na jejich využití.

Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek jejich uživatelům, zejména osobám se zdravotním postižením (v návaznosti na z. č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací)
 
Internetové stránky splňují požadavky na ně kladené v plném rozsahu (strojově čitelný text, možnost zvětšit velikost písma, dostatečné kontrastní rozlišení barev textu a pozadí, možnost využívání telefonního kontaktu).