I. p o l o l e t í

   
září
2. Začátek vyučování, MZK - podzimní termín
4. - 14. Zahraniční zájezd - Irsko
5. Studentská rada
9.- 12. Kurs "Go!" pro 1.C
11. Světluška
16. - 18. Kurs "Go!" pro primu
19. Seznamovací schůzka - prima
23. Srdíčkový den
28. Státní svátek
během Předmětové komise
říjen
3. Studentská rada
3. Pedagogická rada - diagnostická
11. Ředitelské volno pro žáky
16. Veletrh SŠ - Beroun
16. Bílá pastelka
28. Státní svátek
29. + 30. Podzimní prázdniny
listopad
7. Studentská rada
od 11. Testování ČŠI - 5.A + 1.C
13. Den otevřených dveří
20. Pedagogická rada - po 1.čtvrtletí
21. Třídní schůzky
prosinec
2. Uzávěrka přihlášek žáků k MZ 2020 pro jarní období
2. Srdíčkový den
5. Studentská rada
17. Školní akademie
18. Sportovní den
23. Začátek vánočních prázdnin
během Předmětové komise
leden
6. Nástup po vánočních prázdninách
9. Studentská rada
4. - 11. LVVZ - sekunda
11. - 18. LVVZ - kvinta a 1.C
28. Pedagogická rada
30. Pololetní vysvědčení
31. Pololetní prázdniny
31. Jednotná kritéria přijímacího řízení 2020

II. p o l o l e t í

únor
10. - 16. Jarní prázdniny
6. Studentská rada
7. Maturitní ples 4.C
21. Maturitní ples oktávy
25. - 28. Avamuš
březen
1. Odevzdání přihlášek ke studiu na SŠ
5. Studentská rada
23. Srdíčkový den
během předmětové komise
duben
1. Pedagogická rada
2. Studentská rada
2. Třídní schůzky
8. Maturitní zkoušky - písemné práce
9. Velikonoční prázdniny
od 12. Přijímací testy čtyřleté - 1. termín
od 12. Přijímací testy čtyřleté - 2. termín
od 12. Přijímací testy osmileté - 1. termín
od 12. Přijímací testy osmileté - 2. termín
22. Pedagogická rada pro maturanty
24. Poslední zvonění maturantů
27. První část "bílého týdne" maturantů
30. Maturitní zkoušky - písemné práce
během Zlaté hrabičky
květen
4. - 6. MZK - DT + PP
7. Studentská rada
7. - 10. Cykloturistický kurs - vybraní
  PZ - náhradní - 1. termín
  PZ - náhradní - 2. termín
18. - 22. MZ - ústní zkoušky SČ + PČ
27. Vydání maturitních vysvědčení
25. - 29. Sportovní kurs - 7.A + 3.C
červen
4. Studentská rada
9. - 12. Cykloturistický výlet
15. - 16. Kurs Poločas - kvarta
22. - 26. Vodácký kurs - sexta + 2.C
25. Uzávěrka přihlášek žáků k MZ 2020 - podzimní termín
25. Pedagogická rada
29. Sportovní den
během Předmětové komise
30. Závěrečné vysvědčení