Dne 23.11.2016 se studenti oktávy a 4.C zúčastnili soutěže Němčinář roku. Tato soutěž je určena studentům středních škol a gymnázií ve věku 15-19 let. V tomto roce se poprvé uskutečnila v mezinárodním měřítku pod názvem Best In Deutsch. Soutěž proběhla ve stanovený den online po celé Evropě. Studenti plnili úlohy na úrovni B1-B2 dle evropského referenčního rámce pro jazyky. Zúčastnilo se 209 škol ze 7 zemí. Letošní ročník soutěže nám přinesl velmi příjemné překvapení – čtyři naši studenti se umístili mezi prvními čtyřiceti ze 2943 účastníků.

Nam Hai Ngo obsadil 6. místo, Jiří Lizec 22. místo, Alex Vodička 25. místo a Michal Kohout se umístil na 34. místě.

Celkově GVH skončilo první ve Středočeském kraji, čtvrté v České republice a sedmé v Evropě. Všem účastníkům blahopřejeme a doufáme, že se nám v příštím roce podaří úspěch obhájit.


Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek jejich uživatelům, zejména osobám se zdravotním postižením (v návaznosti na z. č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací)
 
Internetové stránky splňují požadavky na ně kladené v plném rozsahu (strojově čitelný text, možnost zvětšit velikost písma, dostatečné kontrastní rozlišení barev textu a pozadí, možnost využívání telefonního kontaktu).