pro střední školy

  • Nenech se vyšachovat!
  • Víš, že zkouška FCE může nahradit profilovou maturitu z anglického jazyka?

  • Víš, že už teď mají tisíce středoškoláků o 5 bodů k přijímačkám na vysokou školu víc než Ty?

  • Dobré vysoké školy uznávají jazykové zkoušky Cambridge English u přijímaček.

  • A dávají za ně body navíc. A Ty si dobrou školu zasloužíš.

Udělěj si jazykovou zkoušku a získej stejné šance jako ostatní!

Pro starší a pokročilejší jsou vhodné zkoušky KET a PET, respektive jejich varianty "for Schools". Skutečně velmi talentovaní studenti mohou absolvovat Cambridge English: First.

Cena za celý rok: 2950 Kč

Přípravné kurzy budou i tento školní rok probíhat na naší škole v rozsahu 46x60 minut, po vyučování.
Minimální počet žáků ve skupině je 8, maximální počet 15.

Přihlášky do kurzu předejte v ředitelně školy,nebo přepošlete na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Od 7. 9. 2015 je Jazyková škola PaedDr. Henrietty Mottlové v Berouně jediný autorizovaný partner pro Centrum evropských jazykových zkoušek – Cambridge Exams, http://www.elec.eu/ na berounsku a hořovicku. To znamená, že připravuje k těmto jazykovým zkouškám a zároveň tyto zkoušky organizuje. Zkoušky probíhají v Berouně, nebo Hořovicích, se 100% úspěšností našich studentů. Přihláška zde.

 

pro základní školy

 

Přípravné kurzy pro ZŠ jsou v rozsahu 24x60 minut, po vyučování.

Cena kurzu za školní rok činí 1950 Kč.

Forma testování je zábavná a výsledky testu přináší přehled o pokroku, který děti v rámci osvojování si cizího jazyka dělají.

Zkouška má obrovský motivační efekt,připraví děti na složitější zkoušky v budoucnu, pomůže při přijímacích zkouškách na střední školy.

Zkoušky mají tři úrovně pokročilosti - Starters, Movers, Flyers. Poslední jmenovaná úroveň odpovídá úrovni A2 podle CEFR.

 

Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek jejich uživatelům, zejména osobám se zdravotním postižením (v návaznosti na z. č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací)
 
Internetové stránky splňují požadavky na ně kladené v plném rozsahu (strojově čitelný text, možnost zvětšit velikost písma, dostatečné kontrastní rozlišení barev textu a pozadí, možnost využívání telefonního kontaktu).