Studenti tercie pracovali měsíc v hodinách informatiky na elektronické verzi anglické knihovny. Tomuto projektu přisuzujeme samá pozitiva, výběrem:

  •  terciáni zjistili, kolik anglických knih v různých jazykových úrovních máme ve škole

  •  zjistili, že být pouhým "zapisovačem" databáze je nudné (a únavné) - zajímavým přínosem je pro ně zjištění, že pokud budou dobře studovat, budou takové databáze ve svém profesním životě vytvářet (pokud budou studovat málo, stanou se "zapisovači")

  • naučili se pracovat s tabulkovým procesorem v Google Apps

Za jejich přístup k úkolu jim děkuju, pracovali s nasazením :-) 

 

Přínosem pro všechny pak bude sdílená elektronická databáze anglických knih na Google Apps. V databázi bude lze filtrovat podle úrovně angličtiny v knize, vyhledání knihy ve skříni pak už necháme dále na laskavém čtenáři. O umístění databáze na GA pro všechny vás budeme informovat na webu.

Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek jejich uživatelům, zejména osobám se zdravotním postižením (v návaznosti na z. č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací)
 
Internetové stránky splňují požadavky na ně kladené v plném rozsahu (strojově čitelný text, možnost zvětšit velikost písma, dostatečné kontrastní rozlišení barev textu a pozadí, možnost využívání telefonního kontaktu).