Letošní 3. září bylo deštivé. Naštěstí se všichni žáci GVH Hořovice mohli v devět hodin dopoledne sejít ve Společenském domě, aby nový školní rok jaksepatří uvítali. A bylo to dnes opravdu slavnostní. Kromě pana ředitele, pedagogů a studentů byl náš nový rok uvítat i pan starosta Peřina.

Neméně slavnostní bylo pokračování - na červnové oslavy 70. výročí GVH navázal Tomáš Vlasák (hlavní organizátor oslav "pro dobrou věc") a se všemi přítomnými se podělil o TU DOBROU VĚC - díky prodeji almanachu se podařilo získat 30 000 Kč, za které se nakoupilo 6 lžic pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Jednu takovou lžíci dostala i absolventka GVH (2004) Magda Sedláčková.

 

Závěr setkání byl jednoznačný - díky všem za podporu, díky všem za to, že pomáháte.

 

Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek jejich uživatelům, zejména osobám se zdravotním postižením (v návaznosti na z. č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací)
 
Internetové stránky splňují požadavky na ně kladené v plném rozsahu (strojově čitelný text, možnost zvětšit velikost písma, dostatečné kontrastní rozlišení barev textu a pozadí, možnost využívání telefonního kontaktu).