Informace

V rámci projektu Hrdá škola nás tento pátek 25. března čeká Retro den.

Hmmmm, tepláčky - to bude pohodička.

Příjemně se posaďte, vezměte kávu do ruky a začtěte se do krátkého povídání o prváckém lyžáku. Přijeli jsme, vyhnali jsme obyvatele Jany z předchozího týdne a započali naše vlastní radovánky. Hned první den jsme si užívali horských chvilek, jak na chatě, v ledovém jezírku, tak dokonce i na sjezdovce, kde jsme sráželi naše sebevědomí o našich lyžařských schopnostech, jakmile jsme spatřili, jak vynikajícně lyžují profesoři, kteří se na toto zasněžené dobrodružství vydali s námi. 

Sjezdovku jsme krosili několikrát denně do úplného vyčerpání a na chatě jsme vyráběli srandu, dobrou atmosféru a hlavně jsme se vždycky stihli přejíst těsně před večeří, i když kuchař, námi pojmenován Jarda, to nesl víc než statečně.  O zmínku o počasí nesmí být tenhle report ochuzen, takže asi takhle, sníh jsme měli, díky paní profesorce Čížkové za něj, každopádně někdy to trochu přeháněl a nepatrně nám ztěžoval podmínky k lyžování, nebo dokonce i k snowboardění. Ale nestěžujeme si. Byl to fajn týden, plný muziky, smíchu, vyčerpání a hlavně ukrajinských nadávek. Děkujeme šéfikům profesorům, profesoru Hlavačkovi, profesorce Hlavačkové, profesorce Vítkové a jejímu příteli, že byli tak stateční, aby s námi jeli a byli prostě skvělí, trpěliví a ochotní. Děkujeme i Pablovi Řepkovi, že kvůli nám vážil tak dlouhou cestu, na tak krátkou dobu, a zničil nás v kentovi a trochu méně potom na lyžích.

 

 

A zpráva od nás, pro Vás; Byl to ranec, bylo nám hodně, Jarda má dobrý kaméry, dyk moc brácho.

Děkujeme Vám, 1.C

 

Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek jejich uživatelům, zejména osobám se zdravotním postižením (v návaznosti na z. č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací)
 
Internetové stránky splňují požadavky na ně kladené v plném rozsahu (strojově čitelný text, možnost zvětšit velikost písma, dostatečné kontrastní rozlišení barev textu a pozadí, možnost využívání telefonního kontaktu).