Ředitelna

Anketa o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos 2019:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlasuj i ty pro svého oblíbeného pedagoga! 

BakeSale během třídních schůzek se opět vydařil. Pestrá nabídka dobrot zpříjemnila všem rodičům poslech pochvalných zpráv o prospěchu a chování jejich potomků. Děkujeme obsluze kavárny a všem, kteří donesli nějakou pochutinu.

Celkem jsme utržili 6 954,- Kč. Na jejich utracení máme několik nápadů, ale nebráníme se dalším návrhům. O konečném využití budeme samozřejmě informovat.

Dne 19. září se studenti naší školy zapojili do charitativní akce pořádané společností Život dětem - Srdíčkový den.

Prodejem upomínkových předmětů přispěli studenti GVH částkou přes sedm tisíc korun.

Všem moc děkujeme.

 

 

 

 

Letošní 3. září bylo deštivé. Naštěstí se všichni žáci GVH Hořovice mohli v devět hodin dopoledne sejít ve Společenském domě, aby nový školní rok jaksepatří uvítali. A bylo to dnes opravdu slavnostní. Kromě pana ředitele, pedagogů a studentů byl náš nový rok uvítat i pan starosta Peřina.

Neméně slavnostní bylo pokračování - na červnové oslavy 70. výročí GVH navázal Tomáš Vlasák (hlavní organizátor oslav "pro dobrou věc") a se všemi přítomnými se podělil o TU DOBROU VĚC - díky prodeji almanachu se podařilo získat 30 000 Kč, za které se nakoupilo 6 lžic pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Jednu takovou lžíci dostala i absolventka GVH (2004) Magda Sedláčková.

 

Závěr setkání byl jednoznačný - díky všem za podporu, díky všem za to, že pomáháte.

 

byl aktualizován a najdete ho zde (Ke stažení -:> Ředitelna -> Školní dokumenty).

Podkategorie